Trénink se SIMSPRAY

SIMSPRAY vám krok za krokem pomůže zvládnout mokré i práškové lakování nebo tryskání.

Díky tomuto maximálně efektivnímu simulátoru SIMSPRAY ušetříte až 50% nákladů na školení a současně výrazně snížíte dobu zaškolování. Vaši studenti se zábavným způsobem naučí profesionálně nanášet lak, mohou procvičovat, kolikrát jen budou chtít. Jakmile zvládnou potřebné techniky, budou umět pracovat v reálném prostředí a podávat perfektní výkony.

Možnosti školení SIMSPRAY

Vedení školení

Objektivní skóre – skóre lakování obsahuje efektivitu lakování, tloušťku nátěru, správnost nanášení a celkové skóre provedení práce. Dosažené výsledky odhalí oblasti, které je potřeba zlepšovat, studenti tak dostanou možnost soustředit se na jejich zvládání. Vizuální tipy – okamžité tipy pro lakýrníky týkající se vzdálenosti od lakovaného dílu, rychlosti a úhlu nanášení, učí studenty pracovat správnými technikami. Nastavení zařízení – možnost volby vhodného nastavení zařízení a přípravy vlastního projektu.

Okamžitá zpětná vazba

Zobrazení pokrytí – zobrazení tloušťky vrstvy laku a srovnání s ideální tloušťkou nátěru. Červené a modré oblasti zobrazují příliš silný nebo slabý nátěr, zelená barva označuje ideální tloušťku nátěru. 3D Line Replay – 3D zobrazení pohybu ukazuje postup práce lakýrníka – vzdálenost pistole od lakovaného dílu, úhel a rychlost každého pohybu. Realistické lakování – lze si vybrat základní, barevnou nebo transparentní nátěrovou hmotu. Zvolený typ nátěru vždy ukáže kvalitu práce lakýrníka i jeho nedostatky (odkapávání, bubliny, zaschlá místa, odloupávání barvy atd.)

Snadno dostupné školení

Individuální školení (“Free Paint” Mode) – snadno dostupné prostředí pro výuku. Vyberte si lakování nebo tryskání, prostředí, díl a začněte pracovat. Opakujte a přednastavujte své projekty podle svých potřeb. Tipy a návody – zařízení studenty provádí vybranými projekty nebo projekty, které zvolil a nastavil jejich instruktor. Projekty na míru – procvičujte v přednastavené výuce nebo si vytvořte své vlastní projekty na míru, nastavte si parametry své práce a soustřeďte na vybrané techniky.

Výhody školení

ÚČINNOST

Rychlejší učení – realistická výuka s důrazem na praktické zkušenosti a rozvoj technik. Motivujte své spolupracovníky skrze zdravou soutěživost.
Více času na procvičování – prodlužte dobu nácviku tím, že snížíte čas na přípravu dílu, jeho čištění a dobu zasychání nátěru.
Objektivní zpětná vazba – zlepšete postupy studentů pomocí sledování objektivních skóre a analýzy výsledků jejich práce, které zdůrazní oblasti, na kterých studenti potřebují pracovat.

ZDRAVÍ A BEZPEČNOST

Žádné nebezpečné emise (z těkavých látek) – učte se bez plýtvání a nebezpečných materiálů. SIMSPRAY snižuje negativní vlivy na životní prostředí.
Řízené prostředí pro výuku – jednoduše nastavte prostředí pro výuku a minimalizujte možná nebezpeční díky virtuální realitě.

EFEKTIVITA

Snižte náklady na školení – virtuální výuka umožňuje pracovat v realistickém prostředí a současně ušetřit náklady na materiály a další prostředky, šetří čas na přípravu a čištění.
Zvyšte výkon – za použití virtuální reality vytrénujte více lakýrníků v kratším čase.
Zlepšete administrativu – monitorujte pokroky svých studentů a úsporu nákladů za pomocí detailních záznamů o práci studentů, získaných skóre a sledování učebních plánů.

NÁVRATNOST

Paintometer® – Paintometer je integrovaný nástroj zařízení SimSpray, který sleduje návratnost nákladů a počítá efektivitu programu. Pracuje s náklady na použití materiálu a odpadu, dokončení projektů, ochranou před nebezpečnými těkavými látkami a odpracovaným časem.

Možnosti tréninku

Procesy

HVLP

Airless

Air-Assisted Airless

Práškové lakování

Tryskání

SimSpray Enterprise

SimSpray Blast

*
*
*
*

SimSpray Powder

*
*
*
*

SimSpray Paint

*
*

SimSpray Go HVLP

N / A

N / A

N / A

N / A

* Lze přidat do jakéhokoliv modelu SimSpray

Galerie

Chcete trénovat se SIMSPRAY?